Založ si blog

Pochod LGBTI(Q) komunity a protipochod ako prostriedok lacného politického boja

Po pozretí si posledných podchodov LGBTI(Q) komunity a ich protipochodov mám skutočne pocit, že sa tu umelo vytvára určitá atmosféra, ktorá vyhovuje obom stranám, ktoré sú v skutočnosti neschopné riešiť skutočné problémy spoločnosti a aj tradičnej rodiny.
Pre zástancov LGBTI(Q) pochodov sú ich požiadavky sväté a stoja nad všetkým ostatným. Politici, ktorí využívajú túto tému, vo svojej podstate presadzujú tie moderné progresivistické názory preto lebo nie sú schopní účinne riešiť závažné problémy, ktoré sú v dnešnej spoločnosti prítomné. Mobilizáciou ľudí za boj práv LGBTI(Q) komunity a boj proti ich nepriateľom odpútava pozornosť ich podporovateľov od ostatných problémov, ktoré sú veľmi závažné.
Protistrane to zrovna tak vyhovuje, pretože má proti komu bojovať, pričom „riešenie“ ochrany tradičnej rodiny je veľmi jednoduché. Predstavuje veľmi jednoduché politické body. „Ochrániť“ takto tradičnú rodinu je ľahké ale riešiť skutočné problémy tradičnej rodiny je omnoho zložitejšie a vyžaduje si komplexné a dlhodobé riešenia, ktoré sa len veľmi zložito riešia a politické body sa za ne len tak ľahko nepripíšu. Riešiť pôrodnosť, rozvodovosť, ekonomické problémy etc. Zrušiť registrované partnerstvo alebo ho zakázať je pomerne jednoduché ale zvyšok?
Preto osobne veľmi zbystria moje uši keď počujem nejakú stranu hovoriť, že jej priorita je presadiť alebo zabrániť presadeniu požiadaviek LGBTI(Q) komunity ľudí.

Pri pochodoch ma ale prekvapuje fakt ľudí ktorý idú na oba pochody. Ľudia ktorý zastupujú LGBTI(Q) komunitu na pochodoch stále častejšie pripomínajú zvláštne indivíduá ktoré nemajú nič spoločné zo základnou myšlienkou týchto pochodov. Ak sa niekto hrá na psov, oblieka si zvláštne oblečenie pri ktorom je viac obnažení ako oblečení a pri tom vykonáva zvláštne pohyby nemôže sa celá komunita čudovať že je obviňovaná z toho z čoho je čo ma nesmierne mrzí. Pretože väčšina taká rozhodne nie je.
Na druhej strane odporcovia pochodov napr. v Prahe vyzerali skutočne ako kadeti do jednotiek SS a podobných pochybných organizácií. Je rovnako tak pochopiteľné prečo sú odporcovia označovaní tak ako sú označovaní.
Je dôležité aby tieto dva extrémy prestali spolu zo zneužívaním tejto témy pre pochybné politické účely na všetkých stranách.

5338
53
Posledný 16. 08. 2019, 05:51:07

Lívia, čo by ženy mali bez feminizmu

08.02.2019

Dúfal som, že sa najbližšiemu videu od študentky Lívie vyhnem. Lenže nepodarilo sa a týždeň od zverejnenia jej videa o feminizme som mal možnosť opäť si len neveriacky zakrútiť hlavou. viac »

06.02.2019

Už dlhšiu dobu som obviňovaný z toho, že mám falošný účet, používam cudzie meno, na svojom profile nemám nič uvedené, nemám tam fotografie svojej osoby a tak podobne. Na jeseň minulého viac »

Český terorista

14.01.2019

Pôvodne som myslel, že sa jednalo o vtip ale je to realita. Vyzerá to tak, že nepotrebujeme islamských teroristov. Vystačíme si sami. Sami sa budeme navzájom zastrašovať a zabíjať ale hodíme viac »

Remišová

Je dôležité, aby sa na prokuratúre zaviedli systémové zmeny, tvrdí Remišová

19.09.2019 10:42

Dušan Kováčik je zdiskreditovaný špeciálny prokurátor, ktorý na čele prokuratúry nemá byť, vyhlásila poslankyňa.

Martin Fedor

Fedor sa pridáva k Druckerovi, jeho agendou bude bezpečnosť občanov a obrana vlasti

19.09.2019 10:36

Bývalý člen poslaneckého klubu Most-Híd bude v strane Dobrá voľba presadzovať vecnú a programovú politiku.

SaS

SLEDUJTE NAŽIVO: SaS o nových faktoch v tendri na záchranky a rozkole v strane

19.09.2019 10:25

Informujú šéf strany Richard Sulík, poslankyňa Janka Cigániková a člen zdravotníckeho tímu SaS Martin Barto.

Pavel Petránek

Hydinár z rodinnej firmy: Farma ručí svojím menom

19.09.2019 10:00

Potraviny sa nerodia na polici supermarketov, ale na farmách, hovorí Pavel Petránek, chovateľ hydiny z Čremošného.

Leonard Vladimír Rinesch

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 23363x
Priemerná čítanosť článkov: 1797x

Kategórie